0544 256 36 71     0544 256 36 71
balkateknik@gmail.com     Talep Formu
0544 256 36 71     0544 256 36 71 7/24     balkateknik@gmail.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Kombi Teknik Servisi!

Termostatik Vana Montajı

24 Nisan 2020     218 Görüntüleme

   Termostatik vana; kelime olarak “sabit sıcaklık vanası” anlamına gelen, radyatörlere ( petek ) veya havlupanlara monte edilen, bulunduğu ortamın sıcaklığına göre ısıtma devresini otomatik açıp kapatarak konforlu ısınma sağlayan merkezi sistem ve kombi elemanıdır. Kontrollü ve sabit ısınma sağlar.

   Termostatik vana çalışma prensibi gayet basittir. Ortam ısısına göre içindeki mekanizmayı iterek, çekerek  vanayı açık veya kapalı konuma getirir. Bu sayede ortamın istenilen ısıda kalması sağlanır ve bu sayede konforlu ısınma sağlanır. %40 a varan enerji tasarrufu sağlar.

     AVANTAJLARI,

  • Her oda için ayrı sıcaklık kontrolü sağlar.
  • Sabit oda sıcaklığı ve konforlu bir ısınma sağlar.
  • Aşırı ısınma olmadığından tasarruf sağlanır.
  • Toz yanması olamaz ve islenmeyi önler.
  • Katlar arası dengesiz ısınmayı önler.
  • Uzun süreli Kontrollü ısınma sağlar.


BİLGİLENDİRME

   Balka Teknik İzmir’in tüm bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kombiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm problemleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

7/24 Teknik Servis Kaydı hizmeti sunan firmamız siz kombi kullanıcılarından gelen arıza taleplerine hızlı çözüm üretmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Geniş malzeme stoğumuz, eğitimli teknik servis personelimiz ile sürekli olarak hizmetimizdeyiz.

Firmamız yapmış olduğu tüm kombi onarımı işlemlerine 1 yıl garanti vermektedir. Firmamız'ın çözüm ürettiği arızanın tekrarlaması durumunda Balka Teknik servis personelimizin size bıraktığı servis formu'ndan bizleri 7/24 arayabilir, tekrar ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER