0544 256 36 71     0544 256 36 71
balkateknik@gmail.com     Talep Formu
0544 256 36 71     0544 256 36 71 7/24     balkateknik@gmail.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Kombi Teknik Servisi!

Kombi Petek Temizliği

24 Nisan 2020     709 Görüntüleme

    Petek temizliği neden yapılmalı Eski zamanlarda kalorifer ya da kombi kullanımı daha az yaygındı. Fakat günümüzde artık hemen hemen her yerde kalorifer ve kombi kullanımı mevcuttur. Kullanılan bu sistemlerde bazı dikkat edilmesi gereken ve yapılması gerekmekte olan işlemler bulunmaktadır. Mesela ısınma sorunlarıyla karşılaşmamak için ilk olarak petek temizlikleri belirli aralıklarla yapılmalıdır. Petek temizliği bakım süresi geçmeden bu işlemler yapılmalıdır ki ısınma ile ilgili her hangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayalım.   

   Peki, bu bahsettiğimiz petek temizleme işlemi tam olarak neden yapılmalıdır ve faydaları nelerdir? Sizlere petek temizliği hakkında yardımcı olabilmek ve sorunlarınızı kısa sürede profesyonel bir şekilde çözebilmek için Balka Teknik olarak hizmetinizdeyiz. Şimdi sizlere petek temizliği neden yapılmalı konusunda maddelerle açıklamalar yapacağız.

  • Daha önce yaşamadığınız ısınma problemlerini yaşıyorsanız eğer petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Yani ısınma problemlerinde peteğinizin üst bölgesi ısınıyor fakat alt bölgeleri ısınmıyorsa petek temizliğine ihtiyaç duyulduğu gözlenmektedir.
  • Bizler Uzmanist petek temizliği konusunda sizlere hizmet vererek ısınma problemlerinizin önüne geçebiliriz.
  • Isınma sıklığına göre değişiklik gösterebileceği gibi, daha öncelerinden yola çıkarak eğer faturalarınızda daha yüksek miktarlar gelmekteyse petek temizliği konusunda profesyonel bir destek almanız gerekebilir.
  • Eşit şartlarda olmanıza rağmen diğer tanıdıklarınızdan daha fazla fatura ödemekteyseniz,
  • Peteklerde kısmı ya da geç ısınma problemleriniz varsa,
  • Kombiden her hangi bir beklenmeyen ses geliyor ve arıza veriyorsa,
  • Kombi bakımlarını yaptırmanıza rağmen halen ısınmakta verim alamıyorsanız,
  • Eğer ki kombi filtresini çıkardığınızda toz ve çamurla karşılaşmaktaysanız,
  • Peteğin vanasından su kaçırdığını ve bu sızan suyun paslı olduğunu görüyorsanız,

Petek temizleme işlemlerine ihtiyacınız var demektir. Petek temizleme hakkında bizlerden destek alabilmek için telefon numaralarımız ile irtibata geçebilir ve tüm petek bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

   Balka Teknik İzmir’in tüm bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kombiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm problemleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

7/24 Teknik Servis Kaydı hizmeti sunan firmamız siz kombi kullanıcılarından gelen arıza taleplerine hızlı çözüm üretmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Geniş malzeme stoğumuz, eğitimli teknik servis personelimiz ile sürekli olarak hizmetimizdeyiz.

Firmamız yapmış olduğu tüm kombi onarımı işlemlerine 1 yıl garanti vermektedir. Firmamız'ın çözüm ürettiği arızanın tekrarlaması durumunda Balka Teknik servis personelimizin size bıraktığı servis formu'ndan bizleri 7/24 arayabilir, tekrar ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER