0544 256 36 71     0544 256 36 71
balkateknik@gmail.com     Talep Formu
0544 256 36 71     0544 256 36 71 7/24     balkateknik@gmail.com     Servis Talep Formu
Profesyonel Kombi Teknik Servisi!

Kombi Bakımı Neden Yapılmalı ?

24 Nisan 2020     180 Görüntüleme

Kombi Bakımı Neden Yapılmalı ?

   Kombi bakımı yılda bir defa olmak koşulu ile işin uzmanından yardım alınarak yaptırılmalıdır. Uzmanı tarafından yapılmayan ya da yapılmamış olan bakımlar sizlerin sadece sorun yaşamasına neden olmaz. Daha birçok problemi beraberinde getirir. Bu nedenle bakımları kombi kullanıcısı olarak önemseyin işi uzmanına bırakın.

 

Kombi Bakımı Önemli mi?

   Kombi bakımı her konuda önemli bir uygulamadır. Yapılmadığı zaman birçok sorun yaşanabilir. Kullanıcı en önemlisi de can ve mal güvenliği açısından tehlikede olur. Bu yüzden bakımlar aksatılmadan yapılmalıdır.

 

Kombi Bakımı Neden Yapılmalı?

  • İyi sonuçlar elde edebilmek amacı ile,
  • Kombiyi uzun süre kullanmak yani kullanım ömrünü uzatmak amacı ile,
  • Can ve mal güvenliğini korumak amacı ile,
  • Yaşam alanlarını konforlu hale dönüştürmek amacı ile,
  • Doğalgaz tüketimini düşürmek tasarruf yaşamak amacı ile,
  • Olası arızalara karşı önlem alıp erkenden müdahale edilmesine yardımcı olmak amacı ile mutlaka yaptırılmalıdır.

 

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

   Bakımı yapılmayan bir kombi; uzun ömürlü olmaz, sürekli arıza yapar, arıza masrafı yüksek olur, can ve mal güvenliği koruma altında olmaz, yaşam alanlarındaki konfor yerini soruna ve mağduriyete bırakır, doğalgaz tüketiminde artış olur dolayısıyla tasarruf yaşanılamaz, mevcut arızalar ve oluşabilecek arızaların tespiti yapılamaz.

 BİLGİLENDİRME

   Balka Teknik İzmir’in tüm bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kombiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm problemleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

7/24 Teknik Servis Kaydı hizmeti sunan firmamız siz kombi kullanıcılarından gelen arıza taleplerine hızlı çözüm üretmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Geniş malzeme stoğumuz, eğitimli teknik servis personelimiz ile sürekli olarak hizmetimizdeyiz.

Firmamız yapmış olduğu tüm kombi onarımı işlemlerine 1 yıl garanti vermektedir. Firmamız'ın çözüm ürettiği arızanın tekrarlaması durumunda Balka Teknik servis personelimizin size bıraktığı servis formu'ndan bizleri 7/24 arayabilir, tekrar ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER